Ciekawe miejsca w lasach Warszawy


Książeczka, to przedrukowana forma postów, które przez cały rok, raz w tygodniu, umieszczaliśmy na naszym profilu na portalu społecznościowym Facebook. W ten sposób przedstawiamy ciekawe miejsca w warszawskich lasach oraz zachęcamy do ich odwiedzania. Pierwotna treść postów została lekko zmieniona i poprawiona oraz zatroszczyliśmy się o barwną szatę graficzną. Uzupełniliśmy również niektóre opisy o dodatkowe fotografie. Mamy nadzieję, że ta niewielka książeczka przyczyni się do odkrywania nieznanych Państwu miejsc. Liczymy, że będzie ciekawą lekturą, dzięki której zapoznają się Państwo z przyrodniczymi i historycznymi ciekawostkami lasów znajdujących się w granicach stolicy. Książeczka, którą trzymają Państwo w dłoniach, to publikacja poświęcona głównie wiośnie i wydarzeniom historycznym. W przyszłości zostanie uzupełniona o koleje publikacje związane z pozostałymi porami roku, które łącznie stworzą album w formie przewodnika z opisanymi 50 leśnymi ciekawostkami.

Lasy Miejskie - Warszawa
Adres
ul. Korkowa 170A
04-549 Warszawa
Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 22 612 25 60
Godziny otwarcia
  • Pn - Pt
    7.30 – 15.30
  • Sb - Nd
    Nieczynne
Centrum Edukacji Przyrodniczo Leśnej Lasów Miejskich
Adres
ul. Rydzowa 1A
02-973 Warszawa
Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 506 395 592
Leśne laboratorium
Park przy Bażantarni
© Wszelkie prawa zasteżone.
Lasy Miejskie Warszawa.
Dostępne strony internetowe WCAG